WSPÓŁPRACA

Firma ZICARO zaprasza do współpracy architektów, firmy z branży wykańczania wnętrz, designerów,  firmy budowlane oraz wszystkich tych którzy są zainteresowani rozwiązaniami naszej firmy.

Do każdego podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz staramy się wspólnie wypracować jak najlepsze warunki współpracy dla obu stron.

Wszystkim naszym dystrybutorom gwarantujemy atrakcyjne marże oraz pełne wsparcie technologiczne.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku artykułów wykończeniowych, a w szczególności materiałów do dekoracji ścian pozwala na zaoferowanie Państwu produktów w najwyższej klasie premium.

Panele ścienne ZICARO są niepowtarzalne, mają swój niepowtarzalny styl oraz wykończenie.

Nasza firma jest firmą nie tylko produkcyjną lecz również projektową.

Produkty Zicaro są tworzone przez nas od samego początku, czyli od wstępnego pomysłu opracowanego komputerowo, stworzenia projektu w 3d, wielu godzin renderowania pod różnymi rzutami z symulacją różnych ustawień oświetlenia przez  stworzenie modelu 1:1 w 3d, obróbki wykańczającej do stworzenia form i końcowej produkcji.

Daje nam to pełną kontrolę nad finalnym produktem który jest na najwyższym poziomie.

Firma ZICARO to również dział technologiczny który zajmuje się wszelkimi parametrami produktu, od opracowań mieszanek do produkcji, poprzez efekty powierzchniowe do badań parametrów wytrzymałościowych.

Jesteśmy w pełni samowystarczającą firmą, dlatego z satysfakcją możemy powiedzieć że nasze produkty są w pełni autorskie i niepowtarzalne.

Sami tworzymy wzorce licząc że przypadną one Państwu do gustu.

Pragniemy Państwu zaoferować rabat ekspozycyjny  w wysokości 30% który udzielamy na nasze produkty w celu

zbudowania ekspozycji oraz dołączenia do dystrybutorów firmy ZICARO.

Zapraszamy

Firma ZICARO